Nasza kadra

Ewelina Abramczyk

Dyrektor

Ewelina Abramczyk

Dyrektor

Justyna Majer

Manager

Ryszarda Różańska

Metodyk

Klub Przyjaciół Pszczółki Mai

Pszczółkowa zerówka to poważna sprawa! Naszej codziennej nauce przyświeca super zabawa! Co dzień nowych rzeczy się uczymy i świetnie przy tym się bawimy. Pszczółki super moce mają i po swoim ulu z swobodą latają. Zwinne, szybkie, gibkie, uzdolnione i ambitne.

Ciocia Iza w szalonym pędzie co dzień do nas wpada, szalone zabawy i zajęcia to dla niej bardzo ważna sprawa. Razem z nią nie tylko się uczymy ale i eksperymentujemy, szalejemy i śmiejemy.

Ciocia Iwonka dba o nasze brzuchy, bo nie złe z nas łakomczucha. O spokój i porządek w naszej grupie dba, uśmiechem na wita każdego dnia. Ciocię Izę delikatnie wycisza, stopuje i jej zagubione rzeczy zawsze odnajduje.

Nasze ciocie w zgranym duecie pracują i razem z nami świat eksplorują.

Przyjaciele Kubusia Puchatka

Przyjaciele Kubusia Puchatka to my! Opiekują się nami ciocie: Roksana, Madzia oraz Marenka. Jesteśmy 5-latkami. Nasza grupa liczy 18 chłopców i 13 dziewczynek. Chętnie uczęszczamy do przedszkola, jesteśmy pogodni, bardzo ciekawi wszystkiego i aktywni podczas zabaw jak i zajęć. Chętnie uczymy się zasad zgodnego współżycia w grupie. Staramy się być samodzielni i koleżeńscy. Z chęcią uczymy się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą zarówno w sali jak i na placu zabaw, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi oraz spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z naszych twarzy. Edukacja łączy się z zabawą przez co zdobywamy nowe umiejętności i wiadomości. Nasz dzień zajmują wesołe zabawy w kącikach zainteresowań oraz różnorodne zajęcia : język angielski, rytmika, basen, dogoterapia, alpakoterapia, taniec. Uwielbiamy wspólnie z naszymi ciociami śpiewać i tańczyć. Zawsze dbamy o naszą salę sprzątając zabawki i pomagając w jej upiększaniu.

Krasnale

My jesteśmy Krasnoludki hopsa sa, hopsa sa. W bajkowym zamku nasza sala, oj tak tak, oj tak tak. Jesteśmy grupą 4 latków- 30 krasnalków, a nasze ciocie to: Ciocia Monika, Ciocia Marta, Ciocia Agnieszka. Kolejny rok przygody w przedszkolu za nami!
Mamy wiele zajęć, które uczą nas samodzielności i współpracy. Ale hola hola! Czas na angielski, rytmikę, alpakoterapię, dogoterapię, taniec i basen czy jogę mamy i przy tym tempa nie zwalniamy ! Ciocia Monia z Ciocią Martą zajęcia nam organizują i na różne wycieczki razem z ciocią Agą też zapraszają!
Gdy krasnalek tańczyć chce to tańczymy, oj tak tak, oj tak tak!
Gdy ktoś śpiewać rozpoczyna to śpiewamy lalala lalala!
Gdy już senni się robimy lululu lululu to odpoczywać chcemy oj tak tak, oj tak tak.
Co raz starsi się stajemy to jest fakt, to jest fakt!

Przyjaciele Króla Lwa

To my „Lwiątka”- dzielne 6 latki. Nasza grupa liczy 24 dzieci: 16 chłopców i 8 dziewczynek.
Opiekują się nami ciocia Agnieszka i ciocia Lidka.
W naszej przedszkolnej gromadce czujemy się wspaniałe. Codziennie pełni radości i zapału przychodzimy do przedszkola. Uwielbiamy wspólna zabawę, podczas której uczymy się wielu nowych i ciekawych rzeczy. Nasz dzień zajmują wesołe zabawy w kącikach tematycznych oraz różnorodne zajęcia: j.angielski, rytmika, dogoterapia, alpakoterapia, taniec, basen i mds-y. Lubimy śpiewać, tańczyć i bawić się na naszym kolorowym placu zabaw. Jesteśmy ciekawi świata i chcemy czerpać z niego pełnymi garściami, a ciekawe gry, zabawy i pomoce dydaktyczne pomagają nam otwierać drzwi do przyjaźni i wiedzy. W naszej grupie „uczymy się bawiąc i bawimy ucząc”.

Liliputy

Grupa LILIPUTY to już nie małe przedszkolaczki, ale zaprawione w przedszkolnych bojach 5-latki! Dużo już wiemy, ale dowiedzieć się więcej chcemy więc pilnie na zajęciach uczestniczymy i swoją wiedzą się dzielimy. W ciagu dnia mamy wiele aktywności, dzieki czemu rozwijamy nasze umiejętności. Wiele rzeczy nas interesuje więc nikt z nas nie leniuchuje, do pracy chętnie się bierzemy i otaczajacy nas świat eksplorujemy. Uwielbiamy bawić się razem i cieszyć wspólnie spędzonym czasem. Z kolegami i koleżankami tworzymy grupę zgraną, a co za tym idzie radosną i roześmianą. Razem z ciocią Olą, Martą oraz Alicją dużo pracujemy, ale i na zabawę z nimi czas zawsze znajdujemy. Tak jak bohater naszej grupy – dinozozaur przygody mógł przeżywać, tak i my gotowi jestemy żeby nie jeden ląd jeszcze odkrywać:)

Smerfy

Hej dzieci jeśli chcecie zobaczyć Smerfów świat do Bajkolandii dziś zapraszamy Was!
Tu przygody przeżyjecie i ciekawe rzeczy odkryjecie. W naszej grupie 4 letnich Smerfów dużo przyjaciół znajdziesz wnet: jest pomocny Osiłek, śpiewający Harmoniusz, senny Śpioch, zdolny Artysta i Farmer kochający przyrodę, a nawet gadatliwy Ważniak przywita Cię.
Codziennie nową wiedzę zdobywamy, przez ciocie Smerfetki motywowani. Kiedy potrzeba łezkę otrą, przytulą, pogłaszczą, piosenkę zanucą. Ciocie codziennie nas mocno wspierają i z naszych najmniejszych sukcesów wielką radość mają. Uczą nas szacunku, dobroci, kultury do ludzi , zwierząt, natury.
Jesteśmy mili i koleżeńscy , bardzo lubimy razem się bawić. Klocki, auta, lalki, różne układanki to nam czas w sali umila. A kiedy chcemy więcej radości, bańki mydlane, chusta animacyjna a nawet przebrania idą w ruch. Na naszym placu zabaw pełnym zieleni zawsze wesoło płynie czas. Karuzela, bujaczki , zjeżdżalnia to park rozrywki dla nas. A gdy do lasu razem idziemy, skarbów natury wypatrujemy. Potem badamy, sprawdzamy, omawiamy i nowe doświadczenia zdobywamy. Lubimy odkrywać, poznawać, doświadczać i tego wcale nie brak tu, bo zajęcia i aktywności dają nam szansę rozwijać się. Więc jeśli chcecie się przyłączyć ZAPRASZAMY chętnie Was i czekamy niecierpliwie bo na zabawę i naukę nadszedł czas.

Gumisie

Trzyletnie Gumisie harcują, po Bajkolandi szarżują. Wszędzie dziś słychać donośny ich śmiech. Zawsze zwycięskie, waleczne, rycerskie, a każda przygoda zapiera Nam dech. Zobacz sam, jak Gumisie skaczą tam i siam! Bo Gumisie całe przedszkole zna, Gumiś to fajny miś!
Tymi słowami witamy Was w Naszym gumisiowym świecie, gdzie pieczę nad wesołą ferajną sprawuje ciocia Ola, ciocia Iza, ciocia Becia oraz ciocia Paula. Gumiśki to grupa otwartych, radosnych, kontaktowych, życzliwych, roześmianych, szczerych i rozbrajających dzieci. Do tego wszystkiego Gumisie to bardzo aktywne i ciekawskie misie, które z dziecięcą ufnością każdego dnia eksplorują otaczający je świat. 

Gumisiowej ferajnie przyświeca idea „uczymy się przez zabawę, bawimy się ucząc”. Zgodnie z tym hasłem co dzień przenosimy się w inne wymiary dzięki zabawie zorganizowanej przez nasze szalone ciocie i nie tylko. Hmm… powiemy jeszcze, że bardzo często zamiast pędzli używamy naszych dłoni i stóp uczestnicząc w zabawach z metody malowania 10 palcami. W świat liter wchodzimy bawiąc się na zajęciach z odimiennej metody nauki czytania i pisania Ireny Majchrzak.
Oj dzieje się w Naszym gumisiowym świecie, a każdy dzień to dla Nas nowa, odkrywcza podróż rozwijająca Naszą wyobraźnię, kreatywność oraz spontaniczność. Dzięki możliwości spędzania czasu z rówieśnikami Gumisie samodzielnie wymyślają i realizują różnorodne zabawy przenosząc się miedzy innymi w świat teatru, śpiewu, tańca, malarstwa, w świat wyścigów samochodowych, kolorowych konstrukcji, gier planszowych oraz zabaw ruchowych. Jednym słowem Gumisie to grupa, gdzie na pierwszym miejscu jest świat dziecięcej, spontanicznej, radosnej i bezpiecznej zabawy realizowanej pod czujnym okiem cioć.

Klub przyjaciół Myszki Miki

My Myszki- dzielne 3 latki. Nasza grupa liczy 20 chłopców i 10 dziewczynek. Opiekują się nami ciocia Marika, Marysia, Klaudia i Ania. Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne zarówno podczas zabaw jak i zajęć. Myszki bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw. Wspólnie chętnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie. Starają się być samodzielne i koleżeńskie. Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Bardzo też lubią zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne w kącikach zainteresowań. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi oraz zabawami na świeżym powietrzu, dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy. Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności.

Elfiki

Hop, hop! To my – Elfiki! Jesteśmy dzielnymi i najmłodszymi dziećmi w całym przedszkolu! Dopiero zaczęliśmy swoją przygodę i codziennie uczymy się nowych rzeczy. Opiekuje się nami ciocia Karolina, ciocia Marta oraz ciocia Hania. Razem z naszymi kochanymi Ciociami mamy wiele przygód i ciekawych zajęć. Wspólnie rysujemy, śpiewamy a nawet tańczymy! Odwiedzamy także przedszkolne place zabaw, na których możemy zjeżdżać ze zjeżdżalni albo robić babki z piasku. Poznajemy świat podczas zajęć z alpakoterapii, dogoterapii, rytmiki czy języka angielskiego. W sali przedszkolnej codziennie czekają na nas ciekawe zajęcia organizowane przez nasze pomysłowe Ciocie. Jedno jest pewne – przed nami jeszcze wiele pięknych wspomnień oraz masa zabawy!

mgr Joanna Gulczyńska

Pedagog, oligofrenopedagog, terapeuta pedagogiczny i trener EEG i GSR Biofeedback z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą.
Wykształcenie zdobyła na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Akademii Bydgoskiej im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, na kierunku pedagogika. Ukończyła istotne szkolenia i kursy w zakresie diagnozy, terapii pedagogicznej, metod wspomagających wszechstronny i harmonijny rozwój dziecka,jak również metod usprawniających rozwój funkcji psychomotorycznych.

mgr Katarzyna Beszczyńska- Walczak

Logopeda z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Wykształcenie zdobyła na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Akademii Bydgoskiej im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy ukończone z tytułem magistra logopedy. Dodatkowo absolwentka podyplomowych studiów w zakresie Wychowania Przedszkolnego i Edukacji Wczesnoszkolnej na Wyższej Szkole Społeczno- Ekonomicznej w Gdańsku, a także Państwowej Szkoły Muzycznej w klasie skrzypiec.
Ukończyła istotne szkolenia i kursy w zakresie diagnozy i terapii zaburzeń mowy, a także metod wspomagających wszechstronny rozwój dziecka. Między innymi: diagnozowanie jąkania u dzieci w wieku przedszkolnym, terapii dysleksji rozwojowej, seplenienia bocznego i miedzyzębowego, wczesnej stymulacji rozwoju mowy, oraz metod wspomagających rozwój mowy i komunikacji: metody werbo- tonalnej, metody krakowskiej, manualnego torowania głosek. Członek Polskiego Związku Logopedów oraz Polskiego Towarzystwa Logopedycznego.

Sugar

Nauczyciel języka angielskiego

mgr Anna Hałas
mgr Mateusz Pałczyński

Basen